Teenused

Ratsutamine

Tuula Mõisa Tall on väike, rahuliku õhkkonnaga tall. Tall on välja kasvanud peremehe armastusest hobuste vastu. Nüüdseks saavad meie tagasihoidlikus kodutallis väikesed ja suured ratsutamishuvilised omandada ratsutamise algteadmisi. Grupid on väikesed, maksimaalselt 5-6 liikmelised, ja treeneri tähelepanu jätkub kõigile õpilastele. Õpitakse ratsutamise põhitõdesid, suhtlemist hobusega ja ohutust. Olenevalt oskustest sõidetakse trenniplatsil või maastikul. 

Treeningtunni hind on 20.-/

Trennid saab kokku leppida peremehega. 

Helista 5136906, Tõnu

 

sünnipäevad

Tuula Mõisa Rohtaiaed ja Tall pakub võimalust tähistada meie juures lapse sünnipäeva, lasteaia lõpupidu või mõnda teist olulist sündmust. 

Meie õueala on peolistele tervikuna avatud, privaatseks jäävad siseruumid ja loomapidamisruumid. Õuealal on liivaala, batuut, kiiged, liumägi, lastemaja ja loomulikult meie loomad.  

Soovi korral saab juurde osta ratsutamise teenust. Väikelastel on põnev käia Tuula Tunnetusaias https://www.facebook.com/Tuula-tunnetusaed  ning peojuhi või väikese teatrietenduse tellimiseks võta ühendust Miku- Manni Lasteteatriga  https://www.facebook.com/Miku-Manni-Lasteteater 

Kasutada on 2 peotelki (3x6m) ja lauad-toolid. Samuti serveerimisnõud nt vaagnad ja morsikannud ja termoseid. 

Oleme kogu peo jooksul tagaplaanil teie päralt, et vajadusel abiks olla. Ei pea, aga võite ka meie menüüst midagi endale sobivat valida. Nii palju kui võimalik kasutame oma toitudes oma aias kasvatatut.

NB! Meie territoorium on piiramata, kutsu oma sündmusele ka täiskasvanud külalisi, et lastel silm paremini peal hoida.

// Tuula Mõisa Rohtaia lastepeo teenused ja nende hinnad//

  • 2 tundi koos külalistega lustimist + pool tundi perele kodunemise ja sättimise aega 100.- Iga järgnev tund 20.-
  • Nelja hobusega jalutamise 1 tund maksab 100.- See tähendab, et korraga pannakse sadulasse 4 hobust ja lapsed saavad koos ringile minna. (järjekord läheb rutem ja elu on näidanud, et lastele on koos sõitmine rohkem meeldinud kui üksi :)) Ratsutamine toimub ratsatreeneri valvsa pilgu all ja esmakordselt hobuse seljas olijatele ja algajatele on abiks hobusejalutajad. Tunni ajaga saavad 15-20 last 3 pikka ringi sõita.

Broneerimiseks, menüüga tutvumiseks ja tekkinud küsimustele vastuste saamiseks heliste või kirjuta perenaisele

kiri info@tuulamois.ee

telefon 53416827, Külli

Külastamine

Tuula Mõisa Rohtaeda ja Talli saab tulla uudistama meie koduloomi ja linde. Pisemad külalised saavad kasutada koduse hõnguga mänguala. Tuula Mõisa Rohtaias leiab ka mõnusaid kohti väikese pikniku pidamiseks. Lastele meeldib kindlasti läbi astuda Tuula Tunnetusaiast.

Hind kuni 7 liikmelisele grupile on 15.-, soovi korral lisandub väike tutvustav ringkäik mõne pereliikme seltsis.

Külastamine lepi eelnevalt kokku perenaisega. 

kiri info@tuulamois.ee 

tel 53416827, Külli 

kui tekkis küsimusi

Siis kirjuta meile: info@tuulamois.ee 

või vaata siit meie vastuseid

Tuula Mõis asub Keila külje all ja Tallinnast on see kuskil 40km kaugusel. 

Võtame külalisi vastu iga kell. Võib niisama läbi astuda kuid kõige parem, et me teaksime teile aega varuda, on hea alati ette helistada. Eriti kui plaanis suurema seltskonnaga tulla.

Võib tulla üksikisikuna, koos sõpradega või ka suuremate gruppidena.

Meie juures on pikemalt juba toimunud erinevad üritused, nii sünnipäevad, koolitused ja muud infopäevad. Võta ühendust ja räägime läbi.